660 825 622

Dostawa i płatności


PŁATNOŚCI

PRZELEW TRADYCYJNY
Gdy zdecydujesz się dokonać płatności zwykłym przelewem na rachunek bankowy, po dokonanym zakupie otrzymasz e-mail będący potwierdzeniem zamówienia. Zawarte są tam wszystkie dane do realizacji przelewu. Ponadto możesz je znaleźć w zakładce KONTAKT. W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie otrzyma status w realizacji.

Jakub Ramecki Megaram Computers

nr konta: mBank 18 1140 2004 0000 3802 7671 7076

 

TRANSFERUJ.PL
Umożliwia natychmiastową realizację usługi online. Sprzedający otrzymuje w ciągu kilku minut potwierdzenie od Transferuj.pl, że zamówienie zostało opłacone. Transferuj.pl zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Transferuj.pl oferuje następujące metody płatności:

 

KARTA PŁATNICZA
Za płatność kartą kredytową przez internet odpowiada firma Elavon. Dane Twojej karty kredytowej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL.

 

PRZELEW INTERNETOWY
Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 40 banków, aby dokonać zapłaty za zamówiony towar. Przelewu możesz dokonywać 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wybierając ten sposób płatności, zostaniesz przekierowany do wybranej bankowości internetowej.

 

Więcej informacji na temat Transferuj.pl uzyskasz: https://transferuj.pl

 

DOSTAWA

Po zaksięgowaniu środków na koncie usługa jest realizowana od 5 do max 10 dni w zależności od liczby zamówień.

Przesyłka krajowa wysyłana jest  Kurierem DPD koszt to 13,99 PLN